Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Prasa o nas

AKTUALNOŚCI:

Trwają prace modernizacyjne na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Utworzono dnia 19.07.2019

W dniu 17.07.2019 r. na łamach portalu SandomierzTV.pl ukazał się artykuł opisujący prace modernizacyjne przedsięwzięte na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu.

Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Piotr Sołtyk oraz dyrektor ds. technicznych w PGKiM Dariusz Kozieja omówili w krótkim wywiadzie zakres prac do wykonania w związku z prowadzoną modernizacją nekropolii.

czytaj dalej na temat: Trwają prace modernizacyjne na Cmentarzu Komunalnym w Sandomierzu

Remont zbiorników burofowych wodny pitnej przeznaczonej dla mieszkańców Sandomierza

Utworzono dnia 05.04.2019

Dnia 1 kwietnia 2019 r. portal "Sandomierz NaszeMiasto.pl" zamieścił artykuł dotyczący zorganizowania konferencji, której celem jest podjęcie przedsięwzięcia remontu zbiorników buforowych. Zadaniem wspomnianych zbiorników jest gromadzenie wody pitnej dla mieszkańców Sandomierza. W konferencji uczestniczyli Marcin Marzec, burmistrz Sandomierza, Piotr Sołtyk, Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu oraz Piotr Chojnacki, zastępca kierownika do spraw sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w PGKiM.

czytaj dalej na temat: Remont zbiorników burofowych wodny pitnej przeznaczonej dla mieszkańców Sandomierza

Grób Dziecka Utraconego

Utworzono dnia 06.11.2015

Dnia 3 listopada 2015 r. na stronie internetowej gazety "Echo Dnia" ukazał się artykuł opisujący fakt powstania Grobu Dziecka Utraconego, będącego miejscem zbiorowego pochówku dla dzieci zmarłych przed urodzeniem. Projektantem grobu jest sandomierski artysta plastyk Szczepan Siudak, natomiast wykonawcą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu..

czytaj dalej na temat: Grób Dziecka Utraconego

Sandomierska spółka uczy młodych ekologii

Utworzono dnia 20.10.2015

W dniach 19-23 października 2015 r. odbywają się Warsztaty Edukacji Ekologicznej "WODA TWOIM PRZYJACIELEM - POZNAJ SZANUJ CHROŃ". Opiekę nad warsztatami sprawuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji, należący do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu. Koordynatorem oraz pomysłodawcą programu jest Staropolski Klaster Wodny, zrzeszający firmy z branży wodociągowej znajdujące się w województwie świętokrzyskim..

czytaj dalej na temat: Sandomierska spółka uczy młodych ekologii

Nawóz ze ścieków

Utworzono dnia 08.10.2015

W Sandomierzu zakończono jedną z największych inwestycji ostatnich lat. Chodzi o wymianę infrastruktury kanalizacyjnej na Starym Mieście i modernizację oczyszczalni ścieków, co pozwoli na produkcję i sprzedaż wysokogatunkowego nawozu organicznego. Koszt inwestycji to około 25 mln zł netto..

czytaj dalej na temat: Nawóz ze ścieków

Mineralna z kranu

Utworzono dnia 08.10.2015

Sierpniowe upały i rekordowo niski poziom wód sprawiły, że wielu ludzi zadawało sobie pytanie, czy nie zabraknie wody pitnej. Okazuje się, że w przypadku Sandomierza takie obawy były bezzasadne. Mało tego, poziom wody w ujęciach, z których miasto czerpie, w ogóle się nie zmniejszył, a woda jest tak dobra, że można ją butelkować i sprzedawać..

czytaj dalej na temat: Mineralna z kranu

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki