TERMINY ODBIORU ODPADÓW
MIASTO SANDOMIERZ
II, III oraz IV kwartał 2021
NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁE
Termin odbioru odpadów komunalnych niesegregowanych i popiołu – wywóz 2 x w miesiącu,
UWAGA - popiół można mieszać z odpadami niesegregowanymi
S – termin odbioru odpadów segregowanych system workowy 1 x w miesiącu,
G - termin odbioru odpadów wielkogabarytowych,
B - termin odbioru odpadów biodegradowalnych
Wykaz ulic – pobór umów 2 x w miesiącu nieruchomości zamieszkałe | IV | V | VI | VII | VIII | IX | X | XI | XII |
Dąbrowskiego, Młodożeńca, Kochanowskiego, Harcerska, Bat. Chłopskich, Wiosenna, Westerplatte, Reymonta, Przytulna, Kwiatowa, Orzeszkowej, Asnyka, Gałczyńskiego, Skłodowskiej, Różana, Wąska , Szczęśliwa, Leśmiana, Norwida, Staffa, Fredry |
1 ; 16 12 ; 30 |
4 ; 18 G - 27 |
1 ; 16
|
1 ; 15
|
2 ; 16 G - 26 |
1 ; 15
|
1 ; 15
|
2 ; 17 G - 29 |
1 ; 15
|
Mickiewicza, Knothego, Polna, Grodzisko, 15-go Sierpnia, Wiejska, Frankowskiego, Reja, Modrzewskiego, POW, Ożarowska, Rolnicza, Sadownicza, Jabłoniowa, Brzoskwiniowa, Warzywna , Kubeszewskiego, Maciejowskiego, Zielna, Cieśli, Armii Krajowej |
2 ; 19 14 ; 29 |
5 ; 19 G - 26 |
2 ; 17
|
2 ; 16
|
3 ; 17 G - 25 |
2 ; 16
|
4 ; 18
|
3 ; 18 G - 26 |
2 ; 16
|
Lubelska, Młyńska, Panoramiczna, Pogodna, Miodowa, Spokojna, Ogrodnicza, Mokoszyńska, Mściowska, Tulipanowa, Łukawska, Długa, Tkacza, Czereśniowa, Dobra, Górna, Dobkiewicza, Schinzla, Milberta, Jaśminowa |
6 ; 20 13 ; 28 |
6 ; 20 G - 25 |
4 ; 18
|
5 ; 19
|
4 ; 18 G - 24 |
3 ; 17
|
5 ; 19
|
4 ; 19 G - 25 |
3 ; 17
|
Kwiatkowskiego, Stara Prochownia, Mazurkiewicza, Orzechowa, Wiśniowa, Morelowa, Chwałecka, Klonowa, Brzozowa, Lipowa, Sucharzowska, Głęboka, Gołębicka, Topolowa, Akacjowa, Wierzbowa, Burka, Gombrowicza |
7 ; 21 8 ; 27 |
7 ; 21 G - 24 |
7 ; 21
|
6 ; 20
|
5 ; 19 G - 23 |
6 ; 20
|
6 ; 20
|
5 ; 22 G - 23 |
6 ; 20
|
Partyzantów, Kręta, Św. Jadwigi Królowej, Salve Regina, Kazimierza Wielkiego, Słoneczna, Staromiejska, Rokitek, Ks. H. Sandomierskiego, Koseły, Czachowskiego, L .Czarnego, Miła, Podgórze, Piszczele, Krzyżowa, II Pułku Legionów, Krakowska |
8 ; 22 9 ; 26 |
10 ; 24 G - 21 |
8 ; 22
|
7 ; 21
|
6 ; 20 G - 19 |
7 ; 21
|
7 ; 21
|
8 ; 23 G - 22 |
7 ; 21
|
Przemysłowa, Błonie, Zamiejska, Podmiejska, Świerkowa, Łąkowa, Przedmieście Zawichojskie, Struga, Żwirki i Wigury, Krucza, Zacisze, Podole, St. Miasto, Podwale Dolne, Forteczna, Tkacka, Katedralna, Mariacka, Browarna, Ogrodowa, Tatarska, Reformacka, Krępianki |
9 ; 23 6 ; 22 |
11 ; 25 G - 20 |
9 ; 23
|
8 ; 22
|
9 ; 23 G - 20 |
8 ; 22
|
8 ; 22
|
9 ; 24 G - 24 |
8 ; 22
|
Zawichojska, Żeromskiego, Kościuszki, Puławiaków, Sienkiewicza, Czyżewskiego, Patkowskiego, Energetyczna, Okrzei, Krukowska, Nowa, Pallotyńska, Jakubowskiego, 11-go Listopada, W. Polskiego, Sucha, Cegielniana, Słowackiego, Króla | 12 ; 26 S - 6 7 ; 23 |
12 ; 26 S - 6 G - 19 7 ; 21 |
10 ; 24 S - 7 4 ; 22 |
9 ; 23 S - 5 6 ; 22 |
10 ; 24 S - 4 G - 18 5 ; 23 |
9 ; 23 S - 5 6 ; 22 |
11 ; 25 S - 5 6 ; 20 |
10 ; 25 S - 4 G - 19 5 ; 23 |
9 ; 23 S - 3 B - 21 |
Powiśle, Flisaków, Holownicza, Ostrówek, Mokra, Zaleśna, Wielowiejska, Wałowa, Sielecka, Prosta, Trześniowska, Nadbrzeżna | 13 ; 27 S - 2 1 ; 21 |
13 ; 27 S - 5 G - 18 4 ; 20 |
11 ; 25 S - 2 1 ; 21 |
12 ; 26 S - 2 1 ; 21 |
11 ; 25 S - 3 G - 17 2 ; 20 |
10 ; 24 S - 2 1 ; 21 |
12 ; 26 S - 4 1 ; 19 |
12 ; 26 S - 3 G - 18 2 ; 19 |
10 ; 24 S - 2 B - 20 |
Lwowska, Cicha, Żaglowa, Piętaka, Marynarska, Kotwiczna, Portowa, Brzeskiego, Retmańska, Mostowa, Stoczniowa, Zarzekowice, Bosmańska, Masztowa, Koćmierzów, Piaski, Strażacka, Kryształowa, Torowa, Hutnicza, Baczyńskiego, Brzozowskiego | 14 ; 28 S - 1 2 ; 20 |
14 ; 28 S - 4 G - 17 5 ; 19 |
14 ; 28 S - 1 2 ; 18 |
13 ; 27 S - 1 2 ; 20 |
12 ; 26 S - 2 G - 16 3 ; 19 |
13 ; 27 S - 1 2 ; 20 |
13 ; 27 S - 1 4 ; 18 |
15 ; 29 S - 2 G - 17 3 ; 18 |
13 ; 27 S - 1 B - 17 |