Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Fundusze Europejskie

Ogłoszenie o autobusie elektrycznym

Utworzono dnia 14.09.2021

Szanowni Pasażerowie.

Zapewne większość z Państwa zauważyła w ostatnich dniach na ulicach naszego miasta nowy pojazd, którym Zakład Komunikacji Miejskiej świadczy przewozy pasażerskie na linii komunikacyjnej nr 1 oraz nr 5.

Chcemy zakomunikować, iż jest to w pełni elektryczny autobus miejski Automet MiniCity Electric, który dzięki uprzejmości Firmy Automet Group Sp. z o.o. Sp.k z Sanoka będzie testowany do dnia 17 września 2021 r. przez kierowców Zakładu Komunikacji Miejskiej.

W autobusie można przewozić jednorazowo 22 pasażerów. Jest on wyposażony w klimatyzację przestrzeni pasażerskiej, tablice elektroniczne oraz rampę najazdową umożliwiającą korzystanie z usług przewozowych przez osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich. Producent przewidział również w autobusie miejsce na wózek dziecięcy.

Wszystkich chętnych zapraszamy do korzystania z naszych usług (oczywiście w maseczkach zasłaniających usta i nos). Zachęcamy także do przejazdu niewielkim gabarytowo, ale ekologicznym pojazdem elektrycznym o charakterystycznych barwach biało – zielonych.

PGKiM w Sandomierzu

Sp. z o.o.

Galeria

Utworzono dnia 14.09.2021, 14:47

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Jak segregować odpady

Faktura elektroniczna

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Cmentarz Komunalny w Sandomierzu

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 160

W poprzednim tygodniu: 596

W tym miesiącu: 1453

W poprzednim miesiącu: 2042

Wszystkich: 129184