Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Czad jest niebezpieczny nawet w lecie!!! Apelujemy o regularne przeglądy pieców i instalacji kominowych!!!

Utworzono dnia 30.07.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. uczula wszystkich mieszkańców kamienic na starym mieście, o pilnowanie terminów przeglądów pieców grzewczych i przewodów kominowych oraz ich regularne serwisowanie przez uprawnione osoby. Niesprawne instalacje są zawsze niebezpieczne i mogą być powodem nieszczęścia czy wręcz tragedii, nie tylko w zimie.

czytaj dalej na temat: Czad jest niebezpieczny nawet w lecie!!! Apelujemy o regularne przeglądy pieców i instalacji kominowych!!!

Informacja o wyborze oferty - remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza

Utworzono dnia 27.07.2018

dotyczy: postępowania w trybie zapytania ofertowego nr WI/2120/2018 z dnia 16.07.2018r. dla zadania pn. "Remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza".

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza

Informacja o unieważnieniu postępowania - dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych

Utworzono dnia 25.07.2018

Zamawiający – PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. unieważnia ww. postępowanie. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na realizację zadania. W powyższym postępowaniu wpłynęły cztery oferty.

czytaj dalej na temat: Informacja o unieważnieniu postępowania - dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych

Zapytanie ofertowe - remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza

Utworzono dnia 16.07.2018

Zamawiający – Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn.: "Remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza".

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza

Nowy wodociąg na Przemysłowej i koniec z problemami z wodą

Utworzono dnia 16.07.2018

Na ulicy Przemysłowej w Sandomierzu wymieniona została sieć wodociągowa. Wykonane około 400 metrów wodociągu, począwszy od skrzyżowania z ulicą Żwirki i Wigury wraz z wpięciem do ul. Błonie, aż do sklepu meblowego.

czytaj dalej na temat: Nowy wodociąg na Przemysłowej i koniec z problemami z wodą

Po Sandomierzu będą jeździć nowe autobusy

Utworzono dnia 05.07.2018

Gmina Sandomierz otrzymała prawie 11 mln zł dotacji ze środków europejskich na zakup nowych autobusów z przeznaczeniem dla komunikacji miejskiej. Zmodernizowane zostaną też wiaty przystankowe, a dzięki nowatorskiemu systemowi, pasażerowie będą wiedzieć, kiedy autobus przyjedzie. Nowe autobusy pojawia się na ulicach Sandomierza już w przyszłym roku.

czytaj dalej na temat: Po Sandomierzu będą jeździć nowe autobusy

Sandomierski Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zostanie rozbudowany i unowocześniony.

Utworzono dnia 29.06.2018

Jest spora szansa na to, że na działce należącej do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Sandomierzu, w miejscu funkcjonującego od kilku lat Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, powstanie nowy PSZOK. Inwestorem ma być gmina Sandomierz, która na budowę nowego punktu chce pozyskać środki zewnętrzne. Planowany koszt inwestycji, to ponad 2 mln zł.

czytaj dalej na temat: Sandomierski Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zostanie rozbudowany i unowocześniony.

Zapytanie ofertowe - dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych

Utworzono dnia 27.06.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty cenowej dla zadania pod nazwą: Dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych w przepompowni Zamkowa w Sandomierzu.

czytaj dalej na temat: Zapytanie ofertowe - dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych

Miniśmieciarka, która posprząta szybciej i dokładniej

Utworzono dnia 25.05.2018

PGKiM Sp. z o.o. w Sandomierzu rozważa zakup dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej nowoczesnego urządzenia sprzątającego, które może być wykorzystywane do sprzątania osiedli mieszkaniowych.

czytaj dalej na temat: Miniśmieciarka, która posprząta szybciej i dokładniej

Zmiana cen za wodę i ścieki - obowiązuje od 26.05.2018 do 25.05.2021 r.

Utworzono dnia 23.05.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 12, 27-600 Sandomierz powołując się na Decyzję nr KR.RET.070.235.2018 Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego "Wody Polskie" w sprawie zatwierdzenia taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków ogłasza, że w okresie od dnia 26 maja 2018 r. do dnia 25 maja 2021 r. na terenie gminy Sandomierz będą obowiązywać następujące ceny zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków.

czytaj dalej na temat: Zmiana cen za wodę i ścieki - obowiązuje od 26.05.2018 do 25.05.2021 r.

Imieniny

Zegar

Przyjęcia interesantów

Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1200 do 1300

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Wirtualny Cmentarz

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 151

W poprzednim tygodniu: 293

W tym miesiącu: 1064

W poprzednim miesiącu: 1513

Wszystkich: 68580