Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Sprostowanie do publikacji "STUDNIA BEZ DNA! Przyczynek o Sandomierskim PGKiM Sp. z o.o."

Utworzono dnia 23.08.2018

Nawiązując do informacji zawartych w wydawnictwie: „STUDNIA BEZ DNA! Przyczynek o Sandomierskim PGKiM Sp. z o.o.”, z dnia 30. 07. 2018 r., autorstwa radnego Rady Miasta Sandomierza, Zbigniewa Rusaka uprzejmie informujemy, że publikacja ta zawiera nieprawdziwe i nieścisłe informacje..

czytaj dalej na temat: Sprostowanie do publikacji "STUDNIA BEZ DNA! Przyczynek o Sandomierskim PGKiM Sp. z o.o."

Oświadczenie PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o., w sprawie publikacji radnego Zbigniewa Rusaka

Utworzono dnia 20.08.2018

Odnosząc się do publikacji „Głos Sandomierza” wydanie nr 2 z lipca tego roku, autorstwa radnego Rady Miasta Sandomierza Zbigniewa Rusaka, zarząd i kierownictwo PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. stanowczo oświadcza, że zawarte w czasopiśmie tezy i oskarżenia, skierowane pod adresem naszej Spółki są nieprawdziwe. Ponadto uważamy, że opublikowane informacje zostały celowo zmanipulowane tak, aby przedstawić Spółkę i jej pracowników w jak najgorszym świetle i oświadczamy, że oceny radnego Zbigniewa Rusaka dotyczące funkcjonowania Spółki są bezprawne oraz nie znajdują odzwierciedlenia w faktach i liczbach.

czytaj dalej na temat: Oświadczenie PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o., w sprawie publikacji radnego Zbigniewa Rusaka

Niezobowiązujące zapytanie ofertowe na zakup kontenerów – Zakład Oczyszczania Miasta

Utworzono dnia 13.08.2018

Zakład Oczyszczania Miasta w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.  w Sandomierzu zgłosił zapotrzebowanie za zakup: 1. Kontener KP 35  - 1 szt.

czytaj dalej na temat: Niezobowiązujące zapytanie ofertowe na zakup kontenerów – Zakład Oczyszczania Miasta

Niezobowiązujące zapytanie ofertowe o cenę pojemników – Zakład Oczyszczania Miasta

Utworzono dnia 13.08.2018

Zakład Oczyszczania Miasta w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zamierza zakupić: 1. pojemnik 1100 l - selekcja szkło w kolorze zielonym z otworem - 5 szt.

czytaj dalej na temat: Niezobowiązujące zapytanie ofertowe o cenę pojemników – Zakład Oczyszczania Miasta

Wywiad z Prezesm PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

Utworzono dnia 09.08.2018

Na stronie internetowej Tygodnika Nadwiślańskiego (oraz w papierowym wydaniu gazety), ukazał się wywiad z prezesem  PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o., Ryszardem Latawcem. Rozmowa jest odpowiedzią na, opartą się na insynuacjach i półprawdach, publikację radnego Rady Miasta Sandomierza, Zbigniewa Rusaka. Wywiad dostępny jest pod linkiem: http://tyna.info.pl/nie-pozwole-szargac-dobrego-imienia-spolki-rozmowa-z-prezesem-pgkim-w-sandomierzu-sp-z-o-o-ryszardem-latawcem-w-najnowszym-tn/

czytaj dalej na temat: Wywiad z Prezesm PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

Zawodowi ochroniarze zadbają o bezpieczeństwo pracowników i majątek Spółki

Utworzono dnia 03.08.2018

Od 1 sierpnia teren Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. ochrania wynajęta firma ochroniarska. Zawodowi ochroniarze będą uzupełniać i wspierać służby dozorujące, które posiada Spółka. Podjęte działania poprawią poziom bezpośredniej ochrony fizycznej i wyeliminują możliwość wtargnięcia nieupoważnionych osób na teren Spółki. Ochrona jest całodobowa, przez 7 dni w tygodniu, a w skrajnych przypadkach służby dozorujące mają do dyspozycji również patrol interwencyjny. Planowane jest także zainstalowanie dodatkowych kamer przemysłowych a przy bramie wjazdowej na teren Spółki zostaną zamontowane podnoszone szlabany.

czytaj dalej na temat: Zawodowi ochroniarze zadbają o bezpieczeństwo pracowników i majątek Spółki

Czad jest niebezpieczny nawet w lecie!!! Apelujemy o regularne przeglądy pieców i instalacji kominowych!!!

Utworzono dnia 30.07.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. uczula wszystkich mieszkańców kamienic na starym mieście, o pilnowanie terminów przeglądów pieców grzewczych i przewodów kominowych oraz ich regularne serwisowanie przez uprawnione osoby. Niesprawne instalacje są zawsze niebezpieczne i mogą być powodem nieszczęścia czy wręcz tragedii, nie tylko w zimie.

czytaj dalej na temat: Czad jest niebezpieczny nawet w lecie!!! Apelujemy o regularne przeglądy pieców i instalacji kominowych!!!

Informacja o wyborze oferty - remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza

Utworzono dnia 27.07.2018

dotyczy: postępowania w trybie zapytania ofertowego nr WI/2120/2018 z dnia 16.07.2018r. dla zadania pn. "Remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza".

czytaj dalej na temat: Informacja o wyborze oferty - remont odcinków sieci kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej na terenie Sandomierza

Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Utworzono dnia 27.07.2018

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. zawiadamia, że w dniach od 27.07 do 31.07.2018 r. oraz od 01.08 do 14.08.2018 r., w godz. od 0800  do godz. 1700, w związku z przebudową sieci wodociągowej na ul. Żeromskiego, nastąpią przerwy w dostawie wody dla odbiorców z ul.: Żeromskiego, Kościuszki..

czytaj dalej na temat: Komunikat o ograniczeniach w dostawie wody

Informacja o unieważnieniu postępowania - dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych

Utworzono dnia 25.07.2018

Zamawiający – PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. unieważnia ww. postępowanie. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na realizację zadania. W powyższym postępowaniu wpłynęły cztery oferty.

czytaj dalej na temat: Informacja o unieważnieniu postępowania - dostawa i montaż mieszadła śmigłowego do ścieków surowych

Imieniny

Przyjęcia interesantów

Pan Prezes przyjmuje interesantów
w każdy poniedziałek od godz. 1500 do 1600

Wirtualny Cmentarz

Stan wodomierza

Faktura elektroniczna

Kalendarium

Październik 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Zegar

Ankieta

Jak ocenisz naszą stronę?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 334

W poprzednim tygodniu: 293

W tym miesiącu: 923

W poprzednim miesiącu: 1245

Wszystkich: 49389